www.rk-pokorny.cz
Podrobné vyhledávání
Nemovitost:
Účel:
Umístění:
Kraj: 
Lokalita:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Poloha objektu:
Vlastnictví:
Nebo zde napište hledaný text:
Pronájem bytu 2+1 v OV, ul. C.Boudy, Nové Dvory, Třebíč
Nabízíme k pronájmu byt 2+1 (56m2) v lokalitě Nové Dvory, ul. C. Boudy, Třebíč. Byt se nachází v přízemí panelového domu po revitalizaci (zateplení, pl. okna). Byt je v původním zachovalém stavu bez balkonu, prázdný bez zařízení. Dispozice bytu – kuchyň s linkou, obývací pokoj, ložnice, chodba, samostatné WC, koupelna sklepní koje. Nastěhování možné od 1.12.2021 nebo dle dohody. PENB nebyl předložen, proto uvedena třída Energické náročnosti“G“. Při podpisu nájemní smlouvy pronajimatel požaduje složení vratné kauce ve výši 2 měsíčních nájmů.Další info v RK. (zobrazit celý popis)
12.000,-Kč včetně energií a služeb
Novinka
Shlédnuto 122x
Pronájem komerční nemovitosti, restaurace, klub Třebíč
Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu objekt občanské vybavenosti, restaurační zařízení /klub/v Třebíči, Borovině. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí, zateplení fasády, nová plastová okna. Interiér byl celkově rekonstruován /ústřední topení, podlahy, sociální zařízení, elektřina/. Dispozice: pivnice, salonek, hudební salonek, kancelář, přípravna, předsíň, vstupní chodba, WC muži, WC ženy, WC personál, šatna, sklepní prostory, zásobovací rampa z boku objektu, částečně podsklepeno. Parkování možné před objektem. Horní část domu je v rekonstrukci, po dokončení možno používat samostatně. Po dohodě možno pronajmout část objektu. Objekt je volný po dohodě. PENB nebyl předložen... (zobrazit celý popis)
25.000,-Kč/měs. + energie
Novinka
Shlédnuto 194x
Pronájem garsonky 25m2, Třebíč
Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu garsonku v ulici V. Nezvala v Třebíči. Byt se nachází v prvním patře zděného domu a prošel celkovou rekonstrukcí. Dispozice bytu je kuchyňský kout, obývací pokoj, sociální zařízení / sprchový kout, WC je umístěn mimo byt /. Byt se pronajímá vybavený. Majitel bytu požaduje vratnou kauci ve výši 12.000 Kč, po dohodě možno trvalý pobyt. Byt je volný po dohodě. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
5.700,-Kč/měs. + 2.300,-Kč energie + služby
Sleva
Shlédnuto 214x
Prodej objektu obč.vybavenosti, restaurace Třebíč, Borovina
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji objekt občanské vybavenosti, restaurační zařízení /klub/v Třebíči, Borovině. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí, zateplení fasády, výměna oken za plastová. Interiér byl celkově rekonstruován /ústřední topení, podlahy, sociální zařízení, elektřina/. Dispozice: pivnice, salonek, hudební salonek, kancelář, přípravna, předsíň, vstupní chodba, WC muži, WC ženy, WC personál, šatna, sklepní prostory, zásobovací rampa z boku objektu. Parkování možné před objektem. Horní část domu je v rekonstrukci, po dokončení možno používat samostatně.Objekt je volný po dohodě. PENB nebyl předložen proto uvedena třída energetické náročnosti „G“. Další info... (zobrazit celý popis)
7.500.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 250x
Pronájem komerčního prostoru v centru města Třebíč
Ve výhradním zastoupení klienta vám nabízíme k pronájmu nebytový prostor o ploše 60 m2 na Komenského náměstí, v centru Třebíče. V současné době je využíván jako sklad. Vchod do prostoru je řešen vraty, po dohodě s majitelem možno předělat na vchod s výlohou. Příjezdová komunikace zpevněná. Pronajímaný prostor je možno využít jako sklad v blízkosti centra, nebo provozovnu či jinou komerční činnost. PENB nebyl předložen, proto uvedena třída energ.náročn.budovy „G“. Další info v RK. Volné po dohodě. (zobrazit celý popis)
na dotaz v RK
Novinka
Shlédnuto 622x
Pronájem kancelářských prostor Třebíč
Nabízíme k pronájmu kanceláře umístěné v komerční budově na Komenského nám. Třebíč. Atraktivní lokalita v centru města. Ke kancelářským prostorám náleží soc. zařízení + WC na patře. V budově je výtah. Možnost pronájmu kanceláří jako celku, umístěných ve II.NP budovy o celkové výměře 339m2, 13 konceláří za zvýhodněné nájemné. Info o ceně a velikosti prostor v RK. K pronájmu kanceláře je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH, v omezeném množství. Při podpisu nájemní smlouvy pronajimatel... (zobrazit celý popis)
info o ceně v RK
Novinka
Shlédnuto 683x
HOT-LINE: +420 723 699 760,  E-MAIL: zc.ynrokop-kr@ynrokop
Realitní kancelář - Vladimír Pokorný © 2012 - 2021
Webdesign: EUROVIZITKY.cz
Zhotovil: DYNAMIC software