www.rk-pokorny.cz
Podrobné vyhledávání
Nemovitost:
Účel:
Umístění:
Kraj: 
Lokalita:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Poloha objektu:
Vlastnictví:
Nebo zde napište hledaný text:
Pronájem komerčního prostoru 195 m2, Třebíč.
Nabízíme k pronájmu komerční prostory 195m2, umístěné v přízemí komerční budovy na Komenského nám. Třebíč. Příslušenství – kom. obchodní prostor 121,6m2+ kancelář 16,5m2 + jednací místnost 16,5m2, vstupní hala s 22,5m2, recepce 14 m2, + 3,5m2, sociální zařízení + WC v budově, vlastní vchod do komerčních prostor. Atraktivní lokalita v centru města. K pronájmu KP je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH. PENB bude předložen zatím uvádíme třídu „G“. Další info v RK. Volné od 1.6.2018. (zobrazit celý popis)
27.350,-Kč/měs.
Novinka
Shlédnuto 105x
Pronájem kanceláře 18m2, Třebíč.
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory 18m2, umístěné ve III.NP komerční budovy na Komenského nám. Třebíč. Sociální zařízení + WC na patře, v budově výtah. Atraktivní lokalita v centru města. K pronájmu kanceláře je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH. PENB bude předložen, zatím uvádíme třídu „G“ Další info v RK. Volné od 1.6.2018. (zobrazit celý popis)
2.250,- Kč/měs
Novinka
Shlédnuto 101x
Pronájem kanceláře 25m2, Třebíč.
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory 25m2, umístěné ve III.NP komerční budovy na Komenského nám. Třebíč. Sociální zařízení + WC na patře, v budově výtah. Atraktivní lokalita v centru města. K pronájmu kanceláře je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH. PENB bude předložen, zatím uvádíme třídu "G". Další info v RK. Volné od 1.6.2018. (zobrazit celý popis)
3.120,-Kč /měs.
Novinka
Shlédnuto 101x
Pronájem kanceláře 26m2, Třebíč.
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory 26m2, umístěné ve III.NP komerční budovy na Komenského nám. Třebíč. Sociální zařízení + WC na patře, v budově výtah. Atraktivní lokalita v centru města. K pronájmu kanceláře je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH. PENB bude předložen, zatím uvádíme třídu „G“. Další info v RK. Volné od 1.6.2018. (zobrazit celý popis)
3.250,-Kč /měs.
Novinka
Shlédnuto 102x
Prodej RD Příštpo
Nabízíme k prodeji rodinný dům ležící na klidném místě v obci Příštpo. Na nemovitosti byla započata rekonstrukce, nová střecha včetně krovů, dům byl nadezděn, příprava na podkroví, jinak bez větších úprav. V rekonstrukci je třeba pokračovat. Dům je rozdělen na dvě samostatné jednotky, na levé straně je 1+1 s možností přestavby na 2+kk, na pravé straně výminek o velikosti 1+1. Za domem je oplocená zahrada s ovocnými stromy, na pozemku se nachází vlastní kopaná studna, v současné době je možno dům napojit na veřejnou kanalizaci, vodovod položen. Dům je po... (zobrazit celý popis)
700.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 103x
Prodej bytu 2+kk, OV ul. C. Boudy, Třebíč, Nové Dvory
Ve výhradním zastoupení klienta, nabízíme k prodeji byt 2+KK v OV, ul. C. Boudy, Třebíč Nové Dvory, umístěný v 6.NP/7 panelového domu po celkové revitalizaci s novým EURO výtahem a lodžií. Byt prošel částečnou rekonstrukcí. Součástí prodeje je komora umístěná na patře. Po dohodě možno nechat byt zařízený. Byt je vhodný i jako investice. Žádaná lokalita s veškerou občanskou vybaveností, parkování před domem. Volný Ihned. PENB se zpracovává, proto uvádíme třídu energetické náročnosti G. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
1.350.000,-Kč
Rezervováno
Shlédnuto 145x
Prodej pozemeku v obci Klučov, okr. Třebíč
Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1187m2 v obci Klučov , okr. Třebíč. Pozemek je umístěn v blízkosti nové zástavby obce a těsně navazuje na pozemky v ÚP určené k zástavbě pro bydlení. V současnosti veden jako trvalý travní porost. IS dostupné. Další info v RK (zobrazit celý popis)
180.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 111x
Prodej RD Jaroměřice nad Rokytnou
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům v obci Jaroměřice nad Rokytnou s uzavřeným dvorem. Původní dům prošel v 70. letech zásadní rekonstrukcí a upraven do současné podoby, v 90. letech zaveden plyn a dům vytápěn kamny WAW. Dispozice domu je kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna, samostatný WC, předsíň, komora, šatna. Na dvoře se nachází zděná kolna, která slouží jako dřevník. Dům se nachází v klidné lokalitě, parkování možné před domem, dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovod, plyn, elektřina. V současné době doporučujeme rekonstrukci, dům ihned obyvatelný.... (zobrazit celý popis)
750.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 160x
Prodej ŘRD 4+2 , Třebíč, Nové Dvory
Nabízíme k prodeji zděný řadový rodinný dům v Třebíči, Nové Dvory, ul. Gen. Fanty. Dvougenerační patrový ŘRD se zahradou a garáží, částečně podsklepený o dispozici: přízemí – garáž pro dvě auta s navazující dílnou, kotelna, zádveří, vstup do obytné části, vstup na zahradu. I.NP – kuchyň s kuchyňskou linkou, jídelna, obývací pokoj, koupelna s WC, komora, vstup na severní balkon (do zahrady). II.NP- kuchyň s kuchyňskou linkou, 3 obytné pokoje, koupelna, samostatné WC, lodžie na jižní stranu, balkon na severní stranu (zahrada). Topení vlastní plynový kondenzační kotel. Na... (zobrazit celý popis)
info o ceně v RK
Novinka
Shlédnuto 191x
Prodej RD k přestavbě, Třebíč, Budíkovice
Nabízíme k prodeji bývalou zemědělskou usedlost s uzavřeným dvorem v obci Budíkovice. V současné době je dům ve velmi špatném technickém stavu a je spíš určen k demolici, za domem se nachází hospodářská budova na které byla opravena střecha, v budově se nachází již dnes velmi vzácné zachovalé křížové klenby. Součástí prodeje je i stodola v dobrém technickém stavu, která je postavena na konci dvora, za ní je zahrada s ovocnými stromy, na pozemku je vlastní kopaná studna. Dům je připojen na elektřinu. Volný ihned. Třída energetické náročnosti G. Další... (zobrazit celý popis)
1.650.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 114x
Prodej chaty se zahradou Třebíč, Nad Janovým mlýnem
Nabízíme k prodeji zděnou, podsklepenou chatu postavenou na vlastním pozemku o výměře 286m2, v lokalitě chatové kolonie Nad Janovým mlýnem, Třebíč, Borovina. Dispozice chaty – obytná místnost s kuchyňským koutem, podkrovní místnost, sklep. Zahrada je oplocená. Chata je připojena na elektřinu, topení krbová kamna, voda užitková, rozvod z centrálního vodovodu. Příjezdová komunikace zpevněná. Třída energetické náročnosti G. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
420.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 115x
Pronájem RD 4+1 ul. Jaroslava Ježka, Náměšť nad Oslavou
Nabízíme k pronájmu podkrovní nově zrekonstruovaný RD 4+1 v Náměšti nad Oslavou. Dispozice RD: přízemí - chodba, kuchyň, dva obytné pokoje, koupelna, WC, schodiště do podkroví se dvěma obytnými pokoji. Topení nový plynový kotel. Volný od 1.5.2018. Majitel požaduje při podpisu nájemní smlouvy vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Třída energetické náročnosti G. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
12.000,- včetně energií/měs.
Novinka
Shlédnuto 182x
Prodej dvou samostatných RD ul. Brněnská, Třebíč
Nabízíme k prodeji dva samostatné rodinné domy ležící v zajímavé lokalitě ul.Brněnská, Třebíč. Prodej se týká dvou samostatných domů, první dům v současné době slouží ke komerčnímu využití, je rozdělen na dva samostatné prostory se zázemím, pro zásobování je k dispozici průjezd, v patře je pokoj. Na budovu navazují dvě nově postavené garáže, na levé straně je větší dílna s další garáží, která je využívána jako sklad. Ve spodní části se nachází rodinný dům postaven v roce 1993. Dispozice: přízemí domu je garáž, plynová kotelna, dva pokoje, sociální zázemí, v... (zobrazit celý popis)
6.950.000,- Kč
Novinka
Shlédnuto 242x
Prodej RD 5+1, Náměšť nad Oslavou
Nabízíme k prodeji rodinný dům v Náměšti nad Oslavou. Dům byl postaven v 70. letech, 2010 prošel částečnou rekonstrukcí a upraven do současné podoby. V přízemí domu je kuchyně , čtyři pokoje, dvě koupelny, 2 x WC, šatna, v podkroví domu je pokoj pro hosty. Dům je celkově podsklepen, kde se nachází garáž s vjezdem z ulice, sklep na ovoce, technická místnost a místnost pro posezení s krbovými kamny. Za domem je krytý dvorek, za ním zahrada s ovocnými stromy. Dům je napojen na kanalizaci, veřejný vodovod,... (zobrazit celý popis)
1.995.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 200x
Prodej zahrady s chatou v Třebíči
Nabízíme k prodeji zděnou podsklepenou chatu se zahradou o výměře 690m2, v zahradní kolonii Žižka, Třebíč lokalita Nad Janovým mlýnem. Užitková voda v kolonii, vlastní elektřina připojena, terasovitá zahrada, zahradní kolonie oplocena s uzamykatelnou branou, zděná chata cca 5x4m2 na vlastním st. pozemku se sedlovou střechou. Vnitřní dispozice obytná místnost s kuch. koutem, nevybaveno. V místnosti krb na tuhá paliva. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
290.000,- Kč
Shlédnuto 1104x
Prodej RD Litohoř, okr. Třebíč
Nabízíme k prodeji RD 2+1 s hospodářskými budovami v obci Litohoř okr. Třebíč, CP 1782m2. Dům byl postaven v r. 1910, je udržovaný, poslední rekonstrukcí prošel v 90 letech 20.století. Dispozičně řešen jako dva pokoje, kuchyně a místnost určená k vybudování soc. zařízení. Dům je připojen na plyn, vytápění je lokální plynové, připojen na kanalizaci, vlastní studna. Vhodný k rekonstrukci a chovu hospodářských zvířat. Další info v RK. Třída energetické náročnosti G. (zobrazit celý popis)
650.000,-Kč
Sleva
Shlédnuto 838x
Prodej RD 4+1 s garáží v obci Rokytnice nad Rokytnou
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v obci Rokytnice nad Rokytnou. Dům byl postaven v 90. letech jako novostavba s orientací na jih, 2015 na domě proběhla částečná rekonstrukce, nová plastová okna, celkově opravena garáž se sekčními vraty na el. pohon, z ulice nové oplocení s bránou. V přízemí domu se nachází dva pokoje, předsíň, koupelna, samostatné WC, technická místnost, chodba se vstupem na dvůr, z mezipatra je vstup na otevřenou terasu a zahradu, v patře se nachází velká kuchyně, dva pokoje, komora, koupelna, samostatné WC, předsíň.... (zobrazit celý popis)
1.690.000,-Kč
Shlédnuto 677x
Prodej RD Vidonín okr. Žďár nad Sázavou
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Vidonín, okr. Žďár nad Sázavou vzdálenost od Brna cca 50km, Velkého Meziříčí cca 20km, Třebíče 40km, Jihlavy 50km. V roce 1970 byl původní dům upraven na dvě bytové jednotky se samostatným vchodem o dispozici 2+1 včetně příslušenství a 3+1 včetně příslušenství a vybudováno podkroví. Dům v roce 2009 prošel větší rekonstrukcí a to bytová jednotka 3+1, plastová okna, koupelna, elektřina v mědi, zdravotechnika, postavena garáž, hospodářská budova byla přestavěna na garáž, dílna, sklad. Před domem je předzahrádka, za domem... (zobrazit celý popis)
1.980.000,-Kč
Shlédnuto 242x
Prodej dvougeneračního RD Dr.Suzy, Nehradov, Třebíč
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dvougenerační RD v ulici Dr. Suzy, Třebíč – Nehradov. Samostatně stojící patrový RD o dvou bytových jednotkách 3+1 a 4+1 s garáží postavený na st. pozemku o výměře 125m2, zahrada o výměře 1009m2 na které je stavba technické budovy (druhá garáž, letní kuchyně, sklad na zahradní techniku) a stavba hospodářské budovy s využitím, skladové prostory, posilovna, dílna. Dům postaven v roce cca 1980, technické budovy postavené v roce 2007. V roce 2012 provedena částečná rekonstrukce, plastová okna, zateplení, fasády z ulice... (zobrazit celý popis)
4.500.000,- Kč
Rezervováno
Shlédnuto 372x
Pronájem obchodního prostoru Třebíč
Nabízíme k pronájmu obchodní prostory, ke komerčnímu využití o CP 63m2, umístěné v přízemí domu v historické části města ( Židovská čtvrť ), oblíbené centrum turismu, ul. Leopolda Pokorného, s vlastním vchodem, výlohou, s bezpečnostním zařízením. Vlastní WC, sociální zařízení (sprcha), kancelář. Vytápění plynový kotel, el. 220/V, voda. Další info v RK. PENB nebyl dodán, třída energetické náročnosti „G“. Volný ihned. (zobrazit celý popis)
10.000,-Kč + DPH, včetně energií/měs.
Novinka
Shlédnuto 121x
Prodej RD s komerčním prostorem,garáží a zahradou v Třebíči
Nabízíme k prodeji rodinný dům na ulici Velkomeziříčská. Dům byl v 70. letech upraven do současné podoby, stavebně byl rozdělen na bytovou část o velikosti 3+1 s příslušenstvím ve druhé části byla vybudována provozovna s vlastním vstupem, která léta sloužila jako opravna a prodejna. Obytná část má dispozici kuchyň, tři pokoje, koupelna, komora, samostatné WC, krytá veranda, dům je částečně podsklepen, kde se nachází studna s vodárnou, dům má prostornou půdu, která by mohla sloužit k vybudování podkroví. Vedle domu je garáž, za domem je uzavřený dvůr a... (zobrazit celý popis)
2.995.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 255x
Pronájem nebytového prostoru 18m2, ul. Vít. Nezvala, Třebíč
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor o CP 18m2 na ul. Vít. Nezvala, Třebíč, Stařečka, umístěný v přízemí cihlového domu. V současné době majitelem využíván jako kancelář, k dispozici soc. zázemí. Kauce dle dohody. Volný po dohodě. Žádaná lokalita, vhodné například jako butik. Třída energetické náročnosti G. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
2.950,- + energie/měs.
Novinka
Shlédnuto 137x
Pronájem nebytového prostoru, obchodu, Okříšky
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory na ulici Nádražní, Okříšky. Prostory byly dlouhodobě využívány k prodejní ploše potravin řetězců FLOP, prodejní plocha je 63m2 + 30m2 skladové prostory včetně kanceláře se sociálním zázemím a šatnou. Před prodejnou je vyhrazené parkování pro zásobování, měsíční nájem činí 9800 kč bez energií, vytápění prodejny je tepelným čerpadlem. Kauce dle dohody. Prostory volné po dohodě. Další info v RK. PENB se zpracovává proto uvádíme třídu energetické náročnosti G. (zobrazit celý popis)
9800,-+ energie/měs.
Novinka
Shlédnuto 163x
Pronájem nebytového prostoru ke komerčnímu využití Třebíč
Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu nebytový prostor v budově autobusového nádraží Třebíč, jedná se o velmi frekventované místo. V současné době je prostor využíván jako kavárna, prostory byli celkově zrekonstruovány, dispozice je: vlastní prodejní plocha cca 60 m2, obslužný pult, WC, součástí pronájmu je i otevřená terasa o velikosti cca 60 m2. Pronajímatel požaduje jednu vratnou kauci nebo dle dohody, energie jsou cca 2000 kč /měsíc. Prostory jsou volné po dohodě. Energie cca 2.000,-/měs. dle způsobu využití prostor. PENB se zpracovává, proto uvádíme třídu energetické náročnosti G.... (zobrazit celý popis)
6.800,-Kč + en./měs.
Novinka
Shlédnuto 171x
Prodej lesního pozemku v k.ú. Petrovice okr. Třebíč
Nabízíme k prodeji lesní pozemek v k.ú. Petrovice, okres Třebíč. Jedná se o tři pozemky navazující na sebe ( 1255m2, 603m2, 369m2) o celkové výměře 2227 m2, převážná část porostu borovice stáří 60 až 90 let. Část pozemku osázen smíšeným porostem. Pozemek je vyčištěn a je volný ihned. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
48.000,-Kč
Shlédnuto 184x
Pronájem nebytového prostoru ke komerčnímu využití Třebíč
Nabízíme k pronájmu prostor o CP 26m2 umístěný ve 1.NP, autobusového nádraží, Třebíč – Stařečka. Možno si prostor po dohodě upravit dle svých představ, případné stavební úpravy by majitel kompenzoval odpuštěním nájmu, podle výše investice případného nájemníka. Možno jako kancelář, obchůdek, a jiné. Nutno vidět. Další informace v RK. Třída energetické náročnosti G. (zobrazit celý popis)
3.600,-Kč/měs. + energie
Shlédnuto 191x
Pronájem obchodního prostoru ke komerčnímu využití, Třebíč – Borovina
Nabízíme k pronájmu obchodní prostor ve zděném domě na ul. Spojenců, Třebíč- Borovina. Pronajímá se přední část, tj. prodejna s výlohou, sklad, sociální zařízení. Je nutno si prostory stavebně upravit dle účelu podnikání, v současné době jsou vybourané příčky, možno libovolné dispozice dle využití pronájmu. Možno využít jako obchod, čajovnu, rychlé občerstvení, kadeřnictví, masáže apod. Dle výše investice do stavebních úprav je majitel ochotný odpustit po určitou dobu nájem. Další info v RK. PENB nebyl prodávajícím zatím předložen, proto stanovena Třída energetické náročnosti G. (zobrazit celý popis)
5.900,- Kč. + inkaso
Sleva
Shlédnuto 234x
Prodej RD ul. Bráfova, Třebíč
Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji nadstandardní 5 podlažní RD s garáží na ul Bráfova, Třebíč. Nemovitost nabízí luxusní mezonetové bydlení, komerční využití, (galerie, ateliér, kanceláře,)vlastní garáž pro dvě auta a atraktivní polohu v blízkosti centra města. Bytové prostory jsou orientovány na odvrácenou stranu od ulice což zajišťuje klid a výhled na město. Dispozice nemovitosti: I.PP – komerční prostory (sklad, malá výroba, kotelna, vstup na zahradu,WC) I.NP zařízené jako galerie 70m2 ( možno také jako obchodní prostory) dále garáž pro dvě auta. II.NP -... (zobrazit celý popis)
5.500.000,- Kč
Sleva
Shlédnuto 558x
Prodej pozemku 3144m2, Rokytnice nad Rokytnou
Nabízíme k prodeji rovinatý, částečně oplocený pozemek - ovocný sad o CP 3144m2 na okraji obce Rokytnice nad Rokytnou, okr. Třebíč. Na pozemku jsou vzrostlé stromy, převážně švestky. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
190,-Kč/m2
Shlédnuto 314x
Pronájem kanceláří Havlíčkovo nábřeží, Třebíč
Nabízíme pronájem komerčních prostor ( kanceláří) v Třebíči, Havlíčkovo nábřeží. Kanceláře jsou umístěny ve 2.patře komerční budovy, společné WC pro patro, vlastní vchod do kanceláře, objekt zabezpečen elektronicky. CP kanceláří – kancelář 30m2 , kancelář 49m2. Další info v RK. Třída energetické náročnosti G. Pronajímá se jako celek. (zobrazit celý popis)
10.000,-/měs.+DPH, včetně energií
Shlédnuto 270x
Pronájem kanceláří Havlíčkovo nábřeží, Třebíč
Nabízíme pronájem komerčních prostor ( kanceláří) v Třebíči, Havlíčkovo nábřeží. Kanceláře jsou umístěny v 1.patře (2.NP) komerční budovy, společné WC pro patro, vlastní vchod do kanceláří, objekt zabezpečen elektronicky. CP kanceláří 90m2 – vstupní chodba 7,4m2, kancelář 14,10m2, kancelář 54,6m2, kancelář 7,4m2, sklad 5,7m2. Další info v RK. Třída energetické náročnosti G. Pronajímá se jako celek. (zobrazit celý popis)
10.000,-Kč/měs. + DPH, včetně energií
Shlédnuto 259x
HOT-LINE: +420 723 699 760,  E-MAIL: zc.ynrokop-kr@ynrokop
Realitní kancelář - Vladimír Pokorný © 2012 - 2018
Webdesign: EUROVIZITKY.cz
Zhotovil: DYNAMIC software