www.rk-pokorny.cz
Podrobné vyhledávání
Nemovitost:
Účel:
Umístění:
Kraj: 
Lokalita:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Poloha objektu:
Vlastnictví:
Nebo zde napište hledaný text:
Pronájem RD 3+1 s garáží, Třebíč, ul. Langfortova
Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu RD 3+1 s garáží, obytná plocha 80m2, užítná plocha 95m2, v Třebíči Horka-Domky, ul. Langfortova (blízko centra). Dům je po kompletní rekonstrukci (okna, dveře, elektřina, podlahy, topení, voda, odpady, půda, sklep), nová koupelna se sprchovým koutem a WC , kuchyň s novou kuch.linkou. Dispozice domu – přístupová chodba, zádveří, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, jídelna, garáž. Topení plynové, podlahy dlažba + plovoucí. Nad garáží možnost letního sezení. Dům je částečně zařízený , k dispozici od 1.12.2020. Prohlídky možné po domluvě.... (zobrazit celý popis)
10.000,-Kč + 5.000,-Kč energie+služby
Novinka
Shlédnuto 158x
Pronájem bytu 4+1 ul. B. Václavka, Třebíč
Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k pronájmu byt 4+1 na ulici B. Václavka. Byt se nachází v prvním patře zděného domu. Dispozice bytu je kuchyn, tři pokoje, předsíň, otevřená terasa se vstupem z kuchyně, ve druhém patře se nachází pracovna s balkonem s výhledem na město, velká koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatné WC, půda. Vytápění bytu je ústředním topením, vlastním plynovým kotlem. Majitel bytu požaduje jednu vratnou kauci, po dohodě možný trvalý pobyt. PENB nebyl předložen proto uvedena třída energetické náročnosti budovy „G“. Další info... (zobrazit celý popis)
11,500-Kč + provize RK
Sleva
Shlédnuto 210x
Prodej RD Moravské Budějovice /Jackov/ okr. Třebíč
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Moravské Budějovice / Jackov /. Dům byl postaven v roce 1962. Dispozice domu je kuchyně, tři pokoje, předsíň, chodba, komora, koupelka, veranda, WC, prostorná půda, možnost vybudování podkroví, dům je částečně podsklepen, kde se nachází vodárna a sklep na ovoce. Vedle domu je postavena zděná garáž, a prostor pro chov drobného zvířectva, na dvoře je dřevěná kolna, která slouží jako dřevník a sklad zahradní techniky. Před domem je předzahrádka, za domem zahrada s ovocnými stromy, na pozemku se ... (zobrazit celý popis)
1.995.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 240x
Pronájem komerčního prostoru v centru města Třebíč
Ve výhradním zastoupení klienta vám nabízíme k pronájmu nebytový prostor o ploše 60 m2 na Komenského náměstí, v centru Třebíče. V současné době je využíván jako sklad. Vchod do prostoru je řešen vraty, po dohodě s majitelem možno předělat na vchod s výlohou. Příjezdová komunikace zpevněná. Pronajímaný prostor je možno využít jako sklad v blízkosti centra, nebo provozovnu či jinou komerční činnost. PENB nebyl předložen, proto uvedena třída energ.náročn.budovy „G“. Další info v RK. Volné po dohodě. (zobrazit celý popis)
na dotaz v RK
Novinka
Shlédnuto 270x
Pronájem komerčního prostoru , Třebíč, Borovina
Ve výhradním zastoupení klienta vám nabízíme bezbariérový komerční prostor v Třebíči, ulice Spojenců , Borovina. Nebytový prostor se nachází ve zděném domě se samostatným vchodem, z ulice nová fasáda, nová střecha. V současné době je prostor v rekonstrukci, plánovaná dispozice je prodejní prostor o velikosti 72 m2, dále šatna, kancelář, sklad obalů, zádveří, výloha, o celkové ploše 85 m2. Pronajímatel se formou sníženého nájmu bude podílet na rekonstrukci. Nový majitel si může prostor upravit podle svých představ / kadeřnictví, potraviny, opravna, šicí dílna a podobně /. Parkování možné před objektem,... (zobrazit celý popis)
3.900,-Kč
Sleva
Shlédnuto 156x
Pronájem komerčního prostoru , Třebíč, Borovina
Ve výhradním zastoupením nabízíme k pronájmu objekt občanské vybavenosti, resturační zařízení /club/. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, zateplení fasády z ulice, výměna oken za plastová. Interiér byl celkově rekonstruován /ústřední topení, podlahy, sociálky, eletrika/. Dispozice nemovitosti k pronájmu , pivnice, salonek, hudební salonek, kancelář, přípravna, předsíň, vstup chodba, WC muži, WC ženy, WC personál, šatna, sklepní prostory, zásobovací rampa z boku domu, součástí nájmu je venkovní posezení (letní zahrádka). Parkování je možné před zařízení. Pronájem je volný po dohodě, kauce dle dohody. PENB nebyl předložen, uvádíme třídu energetické náročnosti „G“.... (zobrazit celý popis)
15.000.-Kč
Sleva
Shlédnuto 151x
Prodej komerční nemovitosti v obci Dolní Rožínka
Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji rozsáhlou nemovitost ke komerčnímu využití (penzion, ubytovací zařízení, dům pro seniory) v obci Dolní Rožínka. Objekt v minulosti sloužil jako správcovské sídlo místního zámku rodiny Mitrovských a potom jako kanceláře státního statku. V současné době objekt prochází rozsáhlou rekonstrukcí s vydaným stavebním povolením a projektovou dokumentací k přestavbě na penzion. Rekonstrukce je ve fázi, dokončena nová střecha, vyměněna okna, zahájena příprava na rekonstrukci pokojů,... (zobrazit celý popis)
7.500.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 337x
Pronájem komerční nemovitosti Telč.
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v objektu občanské vybavenosti v obci Telč,- Podolí, ležící v centru obce. Dispozice pronájmu - místnost o velikosti 46 m2, s nově vybudovaným sociálním zázemím /WC s umyvadlem/. Obchodní prostor prošel zásadní rekonstrukcí, nové elektrické rozvody v mědi, nové osvětlení, podlahy jsou keramické, prostor má samostatné měřiče. Parkování možné před prodejnou. Dům je připojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Objekt je volný po dohodě. PENB nebyl předložen, proto uvedena třída energetické náročnosti „G“. Další info v RK. ... (zobrazit celý popis)
7.800,-Kč včetně energií
Novinka
Shlédnuto 496x
Prodej pozemku v obci Hrotovice
Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek (ovocný sad) o výměře 3321m2 v kat.území obce Hrotovice. Na pozemku se nachází ovocné stromy, převážně švestka. Pozemek se nachází u místní komunikace cca 800m od obce. Pozemek je vhodný na založení lesní školky apod. Volný ihned. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
85,-Kč/1m2
Sleva
Shlédnuto 334x
Prodej pozemku Třebíč
Nabízíme k prodeji 2 pozemky v blízkosti Třebíče o celkové velikosti 20428 m2, jedná se o 2 parcely vedle sebe, ležící v lokalitě Týn u Třebíče, v sousední lokalitě se nachází rekreační stavby. V blízkosti pozemku se nachází elektřina a vodovod. V současné době jsou pozemky vhodné jako investice. V případě zájmu možnost zakoupení jedné nebo obou parcel. Další info v RK. Pozemek je volný po dohodě. (zobrazit celý popis)
350.-Kč/m2
Novinka
Shlédnuto 594x
Pronájem komerčních prostor
Nabízíme k možnosti pronájmu rozsáhlé nemovitosti (dle dohody část nemovitostí) v obci Želetava ( lokalita Starý hrad) jedná se o soubor nemovitostí ( staveb) historického charakteru, bývalý pivovar, pivovarnická věž, historické sklepení, s přilehlými pozemky. V současnosti probíhá rozsáhlá rekonstrukce objektů, po etapách. Další info v RK. Třída energetické náročnosti budovy „G“ (zobrazit celý popis)
dohodou
Novinka
Shlédnuto 326x
Prodej RD v obci Horní Újezd okr. Třebíč
Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Horní Újezd okr. Třebíč. Dům byl postaven ve 30. letech, v 70. letech byl dům rozšířen a upraven do současné podoby, v 90. letech přistavěna garáž. Dispozice domu je kuchyn, dva větší pokoje, koupelna, samostatné WC, veranda, předsíň, komora. Vedle domu je postavena hospodářská budova, dřevník, garáž, sklep, za domem je menší zahrada / 80 m2/, přístupná jak ze dvora tak z ulice. Objekt je situován ve velmi klidné lokalitě na okraji obce s výhledem na... (zobrazit celý popis)
990.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 1571x
Pronájem kancelářských prostor Třebíč
Nabízíme k pronájmu kanceláře umístěné v komerční budově na Komenského nám. Třebíč. Atraktivní lokalita v centru města. Ke kancelářským prostorám náleží soc. zařízení + WC na patře. V budově je výtah. Možnost pronájmu kanceláří jako celku, umístěných ve II.NP budovy o celkové výměře 339m2, 13 konceláří za zvýhodněné nájemné. Info o ceně a velikosti prostor v RK. K pronájmu kanceláře je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH, v omezeném množství. Při podpisu nájemní smlouvy pronajimatel... (zobrazit celý popis)
info o ceně v RK
Novinka
Shlédnuto 439x
Prodej RD k demolici , Třebíč, Budíkovice
Nabízíme k prodeji bývalou zemědělskou usedlost s uzavřeným dvorem v obci Budíkovice. V současné době je dům ve velmi špatném technickém stavu a je určen k demolici, demoliční výměr na demolici byl vydán na přední dům, za domem se nachází hospodářská budova na které byla opravena střecha, v budově se nachází již dnes velmi vzácné zachovalé křížové klenby. Součástí prodeje je i stodola v dobrém technickém stavu, která je postavena na konci dvora, za ní je zahrada s ovocnými stromy, na pozemku je vlastní kopaná studna. Dům je připojen na... (zobrazit celý popis)
1.995.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 598x
Prodej RD s komerčním prostorem,garáží a zahradou v Třebíči
Nabízíme k prodeji rodinný dům na ulici Velkomeziříčská. Dům byl v 70. letech upraven do současné podoby, stavebně byl rozdělen na bytovou část o velikosti 3+1 s příslušenstvím ve druhé části byla vybudována provozovna s vlastním vstupem, která léta sloužila jako opravna a prodejna. Obytná část má dispozici kuchyň, tři pokoje, koupelna, komora, samostatné WC, krytá veranda, dům je částečně podsklepen, kde se nachází studna s vodárnou, dům má prostornou půdu, která by mohla sloužit k vybudování podkroví. Vedle domu je garáž, za domem je uzavřený dvůr a... (zobrazit celý popis)
2.995.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 1726x
HOT-LINE: +420 723 699 760,  E-MAIL: zc.ynrokop-kr@ynrokop
Realitní kancelář - Vladimír Pokorný © 2012 - 2020
Webdesign: EUROVIZITKY.cz
Zhotovil: DYNAMIC software