www.rk-pokorny.cz
Podrobné vyhledávání
Nemovitost:
Účel:
Umístění:
Kraj: 
Lokalita:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Poloha objektu:
Vlastnictví:
Nebo zde napište hledaný text:
Prodej RD se dvěma byty, Třebíč , Podklášteří.
Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji patrový dům se dvěma bytovými jednotkami 2+1 a 3+1 v ulici u Kuchyňky Třebíč, Podklášteří. Dům byl postaven v 60 letech, v 90. letech prošel částečnou rekonstrukcí, zaveden plyn,rekonstrukce koupelny, přistavěna letní kuchyně s dílnou, vybudován skleník, venkovní terasa. V přízemí domu se nachází bytová jednotka 2+1 s příslušenstvím, v patře bytová jednotka 3+1 s příslušenstvím, z přízemí domu je vstup do letní kuchyně a dílny a vchod na venkovní užitnou část nemovitosti , kde je vybudován skleník a prostor na chov... (zobrazit celý popis)
3.600.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 134x
Prodej RD 5+1 , Třebíč, Podklášteří
Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1 v Třebíči / lokalita Podklášteří/. Dům byl postaven v roce 1980, v roce 2010 prošel celkovou rekonstrukcí, fasáda, plastová okna, koupelna, kuchyně, podlahy, elektřina v mědi, topení rozvody v mědi, nová koupelna a další úpravy po domě. V přízemí domu se nachází kuchyně s jídelním koutem, tři pokoje, předsíň, komora, koupelna, samostatný WC, v patře jsou další dva pokoje, komora, vstup na půdu, v suterénu domu je plynová kotelna, sklep na ovoce. Před domem se nachází prostorná garáž, vedle domu... (zobrazit celý popis)
4.900.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 152x
Prodej RD 2+1 v obci Nové Syrovice, okr. Třebíč
Nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům 2+1 v obci Nové Syrovice, který leží na velmi klidném místě. Dům v současné době po částečné rekonstrukci, celkově opravena jedna obytná místnost ( nové omítky, elektřina v mědi, podlahy, celkově zrekonstuován trámový strop, nové okno ). Kuchyně a pokoj jsou v rekonstrukci, která není dokončena a bude potřeba dokončit novým majitelem. Dům je částečně podsklepen, na objekt navazuje hospodářská budova, v současné době využívané jako dřevník a sklad materiálu. Za domem je zahrada s ovocnými stromy, na pozemku se nachází vlastní kopaná studna.... (zobrazit celý popis)
499.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 133x
Prodej RD 4+1 s komerčním prostorem v obci Trnava okr. Třebíč
Nabízíme k prodeji RD 4+1 (bydlení) s komerčním prostorem (truhlářskou dílnou), v obci Trnava okr. Třebíč. Dispozice nemovitosti č.1 : RD – kuchyň, 4 obytné pokoje, koupelna, samostatné WC, vstupní chodba, kotelna, obytná plocha 160m2(vytápění ústřední topení, kotel na pevná paliva), dům je částečně podsklepený. Na nemovitost č.1. navazuje nemovitost č.2. rozsáhlý komerční prostor (truhlárna) 260m2, se čtyřmi na sebe navazujícími dílnami a zázemím (sušárna dřeva, sklad) s vlastním přístupem, kanceláří a kotelnou na pevná paliva. Součástí kom.prostoru je rozsáhlý asfaltovaný přístupový prostor 300m2, se skladovou... (zobrazit celý popis)
4.500.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 145x
Prodej dvou samostatných RD ul. Brněnská, Třebíč
Nabízíme k prodeji dva samostatné rodinné domy ležící v zajímavé lokalitě ul.Brněnská, Třebíč. Prodej se týká dvou samostatných domů, první dům v současné době slouží ke komerčnímu využití, je rozdělen na dva samostatné prostory se zázemím, pro zásobování je k dispozici průjezd, v patře je pokoj. Na budovu navazují dvě nově postavené garáže, na levé straně je větší dílna s další garáží, která je využívána jako sklad. Ve spodní části se nachází rodinný dům postaven v roce 1993. Dispozice: přízemí domu je garáž, plynová kotelna, dva pokoje, sociální zázemí, v... (zobrazit celý popis)
6.950.000,- Kč
Novinka
Shlédnuto 370x
Pronájem bytu 3+kk, 80m2, Náměšť nad Oslavou
Nabízíme k pronájmu mezonetový byt 3+kk, umístěný v III.NP bytového domu na Masarykově nám. Dispozice bytu- kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a s WC, vstupní část bytu. V kuchyni není zabudovaná kuchyňská linka (bude řešeno domluvou s pronajimatelem možnou jednorázovou slevou na nájemném) Nadstandardní velikost bytu 80m2 (3+kk). V domě není zavedeno internetové připojení a televizní signál. Řešeno vlastním připojením. Cena měsíčního nájemného je uvedena včetně služeb ( topení, vodné a stočné , úklid domu). Spotřeba elektřiny, vlastní smlouvou s určeným dodavatelem. PENB se zpracovává... (zobrazit celý popis)
11.867,-Kč/měs
Novinka
Shlédnuto 110x
Pronájem bytu 3+kk, 88m2, Náměšť nad Oslavou
Nabízíme k pronájmu mezonetový byt 3+kk, umístěný v III.NP bytového domu na Masarykově nám. Dispozice bytu- kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a s WC, vstupní část bytu. V kuchyni není zabudovaná kuchyňská linka (bude řešeno domluvou s pronajimatelem možnou jednorázovou slevou na nájemném) Nadstandardní velikost bytu 88m2 (3+kk). V domě není zavedeno internetové připojení a televizní signál. Řešeno vlastním připojením. Cena měsíčního nájemného je uvedena včetně služeb ( topení, vodné a stočné , úklid domu). Spotřeba elektřiny, vlastní smlouvou s určeným dodavatelem. PENB se zpracovává... (zobrazit celý popis)
13.040,-Kč/měs
Novinka
Shlédnuto 108x
Pronájem bytu 2+kk, 77,41m2, Náměšť nad Oslavou
Nabízíme k pronájmu byt 2+kk s balkonem, umístěný v I.NP bytového domu na Masarykově nám. Dispozice bytu- kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, koupelna s vanou a s WC, vstupní část bytu. V kuchyni není zabudovaná kuchyňská linka (bude řešeno domluvou s pronajimatelem možnou jednorázovou slevou na nájemném) Nadstandardní velikost bytu 77,41m2 (2+kk). V domě není zavedeno internetové připojení a televizní signál. Řešeno vlastním připojením. Cena měsíčního nájemného je uvedena včetně služeb ( topení, vodné a stočné , úklid domu). Spotřeba elektřiny, vlastní smlouvou s určeným dodavatelem. PENB... (zobrazit celý popis)
11.489,-Kč/měs.
Novinka
Shlédnuto 108x
Prodej pozemku Třebíč , Týn
Nabízíme k prodeji pozemek o CP 12675m2 v Třebíči, k.ú. Týn u Třebíče, pozemek je situován v oblasti územní studií určené k zastavění rodinnými domy. Vhodná investice do budoucnosti. Pozemek není zasíťován, není rozparcelován. Lokalita severní okraj města, mírně svažitý terén. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
na vyžádání v RK
Novinka
Shlédnuto 144x
Pronájem komerčního prostoru 195 m2, Třebíč.
Nabízíme k pronájmu komerční prostory 195m2, umístěné v přízemí komerční budovy na Komenského nám. Třebíč. Příslušenství – kom. obchodní prostor 121,6m2+ kancelář 16,5m2 + jednací místnost 16,5m2, vstupní hala s 22,5m2, recepce 14 m2, + 3,5m2, sociální zařízení + WC v budově, vlastní vchod do komerčních prostor. Atraktivní lokalita v centru města. K pronájmu KP je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH. Při podpisu nájemní smlouvy pronajimatel požaduje složení vratné kauce ve výši dvou měsíčňích nájmu bez záloh energií a... (zobrazit celý popis)
27.350,-Kč/měs.
Novinka
Shlédnuto 131x
Pronájem kanceláře 18m2, Třebíč.
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory 18m2, umístěné ve III.NP komerční budovy na Komenského nám. Třebíč. Sociální zařízení + WC na patře, v budově výtah. Atraktivní lokalita v centru města. K pronájmu kanceláře je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH. Při podpisu nájemní smlouvy pronajimatel požaduje složení vratné kauce ve výši dvou měsíčních nájmů bez záloh na energie a služby. PENB bude předložen, zatím uvádíme třídu „G“ Další info v RK. Volné od 1.6.2018. (zobrazit celý popis)
2.250,- Kč/měs
Novinka
Shlédnuto 127x
Pronájem kanceláře 25m2, Třebíč.
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory 25m2, umístěné ve III.NP komerční budovy na Komenského nám. Třebíč. Sociální zařízení + WC na patře, v budově výtah. Atraktivní lokalita v centru města. K pronájmu kanceláře je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH. Při podpisu nájemní smlouvy pronajimatel požaduje složení vratné kauce ve výši dvou měsíčních nájmů bez záloh na energie a služby. PENB bude předložen, zatím uvádíme třídu "G". Další info v RK. Volné od 1.6.2018. (zobrazit celý popis)
3.120,-Kč /měs.
Novinka
Shlédnuto 125x
Pronájem kanceláře 26m2, Třebíč.
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory 26m2, umístěné ve III.NP komerční budovy na Komenského nám. Třebíč. Sociální zařízení + WC na patře, v budově výtah. Atraktivní lokalita v centru města. K pronájmu kanceláře je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH. Při podpisu nájemní smlouvy pronajimatel požaduje složení vratné kauce ve výši dvou měsíčních nájmů bez záloh na energie a služby. PENB bude předložen, zatím uvádíme třídu „G“. Další info v RK. Volné od 1.6.2018. (zobrazit celý popis)
3.250,-Kč /měs.
Novinka
Shlédnuto 128x
Prodej pozemeku v obci Klučov, okr. Třebíč
Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1187m2 v obci Klučov , okr. Třebíč. Pozemek je umístěn v blízkosti nové zástavby obce a těsně navazuje na pozemky v ÚP určené k zástavbě pro bydlení. V současnosti veden jako trvalý travní porost. IS dostupné. Další info v RK (zobrazit celý popis)
180.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 151x
Prodej RD Jaroměřice nad Rokytnou
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům v obci Jaroměřice nad Rokytnou s uzavřeným dvorem. Původní dům prošel v 70. letech zásadní rekonstrukcí a upraven do současné podoby, v 90. letech zaveden plyn a dům vytápěn kamny WAW. Dispozice domu je kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna, samostatný WC, předsíň, komora, šatna. Na dvoře se nachází zděná kolna, která slouží jako dřevník. Dům se nachází v klidné lokalitě, parkování možné před domem, dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovod, plyn, elektřina. V současné době doporučujeme rekonstrukci, dům ihned obyvatelný.... (zobrazit celý popis)
698.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 301x
Prodej RD k přestavbě, Třebíč, Budíkovice
Nabízíme k prodeji bývalou zemědělskou usedlost s uzavřeným dvorem v obci Budíkovice. V současné době je dům ve velmi špatném technickém stavu a je spíš určen k demolici, za domem se nachází hospodářská budova na které byla opravena střecha, v budově se nachází již dnes velmi vzácné zachovalé křížové klenby. Součástí prodeje je i stodola v dobrém technickém stavu, která je postavena na konci dvora, za ní je zahrada s ovocnými stromy, na pozemku je vlastní kopaná studna. Dům je připojen na elektřinu. Volný ihned. Třída energetické náročnosti G. Další... (zobrazit celý popis)
1.650.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 148x
Prodej RD 5+1, Náměšť nad Oslavou
Nabízíme k prodeji rodinný dům v Náměšti nad Oslavou. Dům byl postaven v 70. letech, 2010 prošel částečnou rekonstrukcí a upraven do současné podoby. V přízemí domu je kuchyně , čtyři pokoje, dvě koupelny, 2 x WC, šatna, v podkroví domu je pokoj pro hosty. Dům je celkově podsklepen, kde se nachází garáž s vjezdem z ulice, sklep na ovoce, technická místnost a místnost pro posezení s krbovými kamny. Za domem je krytý dvorek, za ním zahrada s ovocnými stromy. Dům je napojen na kanalizaci, veřejný vodovod,... (zobrazit celý popis)
1.995.000,-Kč
Rezervováno
Shlédnuto 234x
Prodej zahrady s chatou v Třebíči
Nabízíme k prodeji zděnou podsklepenou chatu se zahradou o výměře 690m2, v zahradní kolonii Žižka, Třebíč lokalita Nad Janovým mlýnem. Užitková voda v kolonii, vlastní elektřina připojena, terasovitá zahrada, zahradní kolonie oplocena s uzamykatelnou branou, zděná chata cca 5x4m2 na vlastním st. pozemku se sedlovou střechou. Vnitřní dispozice obytná místnost s kuch. koutem, nevybaveno. V místnosti krb na tuhá paliva. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
290.000,- Kč
Shlédnuto 1222x
Prodej RD Litohoř, okr. Třebíč
Nabízíme k prodeji RD 2+1 s hospodářskými budovami v obci Litohoř okr. Třebíč, CP 1782m2. Dům byl postaven v r. 1910, je udržovaný, poslední rekonstrukcí prošel v 90 letech 20.století. Dispozičně řešen jako dva pokoje, kuchyně a místnost určená k vybudování soc. zařízení. Dům je připojen na plyn, vytápění je lokální plynové, připojen na kanalizaci, vlastní studna. Vhodný k rekonstrukci a chovu hospodářských zvířat. Další info v RK. Třída energetické náročnosti G. (zobrazit celý popis)
650.000,-Kč
Sleva
Shlédnuto 944x
Prodej RD 4+1 s garáží v obci Rokytnice nad Rokytnou
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v obci Rokytnice nad Rokytnou. Dům byl postaven v 90. letech jako novostavba s orientací na jih, 2015 na domě proběhla částečná rekonstrukce, nová plastová okna, celkově opravena garáž se sekčními vraty na el. pohon, z ulice nové oplocení s bránou. V přízemí domu se nachází dva pokoje, předsíň, koupelna, samostatné WC, technická místnost, chodba se vstupem na dvůr, z mezipatra je vstup na otevřenou terasu a zahradu, v patře se nachází velká kuchyně, dva pokoje, komora, koupelna, samostatné WC, předsíň.... (zobrazit celý popis)
1.690.000,-Kč
Rezervováno
Shlédnuto 802x
Prodej RD Vidonín okr. Žďár nad Sázavou
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Vidonín, okr. Žďár nad Sázavou vzdálenost od Brna cca 50km, Velkého Meziříčí cca 20km, Třebíče 40km, Jihlavy 50km. V roce 1970 byl původní dům upraven na dvě bytové jednotky se samostatným vchodem o dispozici 2+1 včetně příslušenství a 3+1 včetně příslušenství a vybudováno podkroví. Dům v roce 2009 prošel větší rekonstrukcí a to bytová jednotka 3+1, plastová okna, koupelna, elektřina v mědi, zdravotechnika, postavena garáž, hospodářská budova byla přestavěna na garáž, dílna, sklad. Před domem je předzahrádka, za domem... (zobrazit celý popis)
1.980.000,-Kč
Rezervováno
Shlédnuto 353x
Pronájem obchodního prostoru Třebíč
Nabízíme k pronájmu obchodní prostory, ke komerčnímu využití o CP 63m2, umístěné v přízemí domu v historické části města ( Židovská čtvrť ), oblíbené centrum turismu, ul. Leopolda Pokorného, s vlastním vchodem, výlohou, s bezpečnostním zařízením. Vlastní WC, sociální zařízení (sprcha), kancelář. Vytápění plynový kotel, el. 220/V, voda. Další info v RK. PENB nebyl dodán, třída energetické náročnosti „G“. Volný ihned. (zobrazit celý popis)
10.000,-Kč + DPH, včetně energií/měs.
Novinka
Shlédnuto 145x
Prodej RD s komerčním prostorem,garáží a zahradou v Třebíči
Nabízíme k prodeji rodinný dům na ulici Velkomeziříčská. Dům byl v 70. letech upraven do současné podoby, stavebně byl rozdělen na bytovou část o velikosti 3+1 s příslušenstvím ve druhé části byla vybudována provozovna s vlastním vstupem, která léta sloužila jako opravna a prodejna. Obytná část má dispozici kuchyň, tři pokoje, koupelna, komora, samostatné WC, krytá veranda, dům je částečně podsklepen, kde se nachází studna s vodárnou, dům má prostornou půdu, která by mohla sloužit k vybudování podkroví. Vedle domu je garáž, za domem je uzavřený dvůr a... (zobrazit celý popis)
2.995.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 350x
Pronájem nebytového prostoru 18m2, ul. Vít. Nezvala, Třebíč
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor o CP 18m2 na ul. Vít. Nezvala, Třebíč, Stařečka, umístěný v přízemí cihlového domu. V současné době majitelem využíván jako kancelář, k dispozici soc. zázemí. Kauce dle dohody. Volný po dohodě. Žádaná lokalita, vhodné například jako butik. Třída energetické náročnosti G. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
2.950,- + energie/měs.
Novinka
Shlédnuto 162x
Pronájem nebytového prostoru ke komerčnímu využití Třebíč
Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu nebytový prostor v budově autobusového nádraží Třebíč, jedná se o velmi frekventované místo. V současné době je prostor využíván jako kavárna, prostory byli celkově zrekonstruovány, dispozice je: vlastní prodejní plocha cca 60 m2, obslužný pult, WC, součástí pronájmu je i otevřená terasa o velikosti cca 60 m2. Pronajímatel požaduje jednu vratnou kauci nebo dle dohody, energie jsou cca 2000 kč /měsíc. Prostory jsou volné po dohodě. Energie cca 2.000,-/měs. dle způsobu využití prostor. PENB se zpracovává, proto uvádíme třídu energetické náročnosti G.... (zobrazit celý popis)
6.800,-Kč + en./měs.
Novinka
Shlédnuto 198x
Prodej lesního pozemku v k.ú. Petrovice okr. Třebíč
Nabízíme k prodeji lesní pozemek v k.ú. Petrovice, okres Třebíč. Jedná se o tři pozemky navazující na sebe ( 1255m2, 603m2, 369m2) o celkové výměře 2227 m2, převážná část porostu borovice stáří 60 až 90 let. Část pozemku osázen smíšeným porostem. Pozemek je vyčištěn a je volný ihned. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
48.000,-Kč
Shlédnuto 211x
Pronájem nebytového prostoru ke komerčnímu využití Třebíč
Nabízíme k pronájmu prostor o CP 26m2 umístěný ve 1.NP, autobusového nádraží, Třebíč – Stařečka. Možno si prostor po dohodě upravit dle svých představ, případné stavební úpravy by majitel kompenzoval odpuštěním nájmu, podle výše investice případného nájemníka. Možno jako kancelář, obchůdek, a jiné. Nutno vidět. Další informace v RK. Třída energetické náročnosti G. (zobrazit celý popis)
3.400,-Kč/měs. + energie
Shlédnuto 214x
Pronájem obchodního prostoru ke komerčnímu využití, Třebíč – Borovina
Nabízíme k pronájmu obchodní prostor ve zděném domě na ul. Spojenců, Třebíč- Borovina. Pronajímá se přední část, tj. prodejna s výlohou, sklad, sociální zařízení. Je nutno si prostory stavebně upravit dle účelu podnikání, v současné době jsou vybourané příčky, možno libovolné dispozice dle využití pronájmu. Možno využít jako obchod, čajovnu, rychlé občerstvení, kadeřnictví, masáže apod. Dle výše investice do stavebních úprav je majitel ochotný odpustit po určitou dobu nájem. Další info v RK. PENB nebyl prodávajícím zatím předložen, proto stanovena Třída energetické náročnosti G. (zobrazit celý popis)
5.900,- Kč. + inkaso
Sleva
Shlédnuto 259x
Prodej RD ul. Bráfova, Třebíč
Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji nadstandardní 5 podlažní RD s garáží na ul Bráfova, Třebíč. Nemovitost nabízí luxusní mezonetové bydlení, komerční využití, (galerie, ateliér, kanceláře,)vlastní garáž pro dvě auta a atraktivní polohu v blízkosti centra města. Bytové prostory jsou orientovány na odvrácenou stranu od ulice což zajišťuje klid a výhled na město. Dispozice nemovitosti: I.PP – komerční prostory (sklad, malá výroba, kotelna, vstup na zahradu,WC) I.NP zařízené jako galerie 70m2 ( možno také jako obchodní prostory) dále garáž pro dvě auta. II.NP -... (zobrazit celý popis)
5.500.000,- Kč
Sleva
Shlédnuto 660x
Prodej pozemku 3144m2, Rokytnice nad Rokytnou
Nabízíme k prodeji rovinatý, částečně oplocený pozemek - ovocný sad o CP 3144m2 na okraji obce Rokytnice nad Rokytnou, okr. Třebíč. Na pozemku jsou vzrostlé stromy, převážně švestky. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
190,-Kč/m2
Shlédnuto 344x
Pronájem kanceláří Havlíčkovo nábřeží, Třebíč
Nabízíme pronájem komerčních prostor ( kanceláří) v Třebíči, Havlíčkovo nábřeží. Kanceláře jsou umístěny ve 2.patře komerční budovy, společné WC pro patro, vlastní vchod do kanceláře, objekt zabezpečen elektronicky. CP kanceláří – kancelář 30m2 , kancelář 49m2. Další info v RK. Třída energetické náročnosti G. Pronajímá se jako celek. (zobrazit celý popis)
10.000,-/měs.+DPH, včetně energií
Shlédnuto 293x
Pronájem kanceláří Havlíčkovo nábřeží, Třebíč
Nabízíme pronájem komerčních prostor ( kanceláří) v Třebíči, Havlíčkovo nábřeží. Kanceláře jsou umístěny v 1.patře (2.NP) komerční budovy, společné WC pro patro, vlastní vchod do kanceláří, objekt zabezpečen elektronicky. CP kanceláří 90m2 – vstupní chodba 7,4m2, kancelář 14,10m2, kancelář 54,6m2, kancelář 7,4m2, sklad 5,7m2. Další info v RK. Třída energetické náročnosti G. Pronajímá se jako celek. (zobrazit celý popis)
10.000,-Kč/měs. + DPH, včetně energií
Shlédnuto 283x
HOT-LINE: +420 723 699 760,  E-MAIL: zc.ynrokop-kr@ynrokop
Realitní kancelář - Vladimír Pokorný © 2012 - 2018
Webdesign: EUROVIZITKY.cz
Zhotovil: DYNAMIC software