www.rk-pokorny.cz
Podrobné vyhledávání
Nemovitost:
Účel:
Umístění:
Kraj: 
Lokalita:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Poloha objektu:
Vlastnictví:
Nebo zde napište hledaný text:
Prodej dvou samostatných RD ul. Brněnská, Třebíč
Nabízíme k prodeji dva samostatné rodinné domy ležící v zajímavé lokalitě ul.Brněnská, Třebíč. Prodej se týká dvou samostatných domů, první dům v současné době slouží ke komerčnímu využití, je rozdělen na dva samostatné prostory se zázemím, pro zásobování je k dispozici průjezd, v patře je pokoj. Na budovu navazují dvě nově postavené garáže, na levé straně je větší dílna s další garáží, která je využívána jako sklad. Ve spodní části se nachází rodinný dům postaven v roce 1993. Dispozice: přízemí domu je garáž, plynová kotelna, dva pokoje, sociální zázemí, v... (zobrazit celý popis)
6.950.000,- Kč
Novinka
Shlédnuto 152x
Pronájem nebytového prostoru, Třebíč, ul. Brněnská
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor na ulici Brněnská v Třebíči. Pronájem se nachází v přízemí zděného domu, velikost pronájmu je 100 m2 včetně zázemí, prostor byl využíván jako pivnice, dispozice je přední výčep, salonek, WC hosté, WC personál, příruční sklad. Kauce dle dohody, parkování možné před domem, volné ihned. PENB nebyl dodán, třída energetické náročnosti G. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
10.000,-+energie/měs.
Shlédnuto 115x
Pronájem nebytového prostoru Třebíč, ul. Brněnská
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor na ulici Brněnská v Třebíči. Prostor se nachází ve zvýšeném přízemí zděného domu, velikost prostoru je 65 m2, včetně zázemí, pronájem leží na frekventované místě. Pronajímaný prostor prošel celkovou rekonstrukcí, elektřina v mědi, topení plynové vlastním kotlem, ohřev vody el. bojlerem. Kauce dle dohody, parkování možné před domem. Pronájem je volný od 1.4.2018. PENB nebyl dodán, třída energetické náročnosti G. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
6250,- + energie/měs.
Shlédnuto 118x
Prodej dvougeneračního RD Dr.Suzy, Nehradov, Třebíč
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dvougenerační RD v ulici Dr. Suzy, Třebíč – Nehradov. Samostatně stojící patrový RD o dvou bytových jednotkách 3+1 a 4+1 s garáží postavený na st. pozemku o výměře 125m2, zahrada o výměře 1009m2 na které je stavba technické budovy (druhá garáž, letní kuchyně, sklad na zahradní techniku) a stavba hospodářské budovy s využitím, skladové prostory, posilovna, dílna. Dům postaven v roce cca 1980, technické budovy postavené v roce 2007. V roce 2012 provedena částečná rekonstrukce, plastová okna, zateplení, fasády z ulice... (zobrazit celý popis)
4.500.000,- Kč
Rezervováno
Shlédnuto 338x
Pronájem obchodního prostoru Třebíč
Nabízíme k pronájmu obchodní prostory, ke komerčnímu využití o CP 63m2, umístěné v přízemí domu v historické části města ( Židovská čtvrť ), oblíbené centrum turismu, ul. Leopolda Pokorného, s vlastním vchodem, výlohou, s bezpečnostním zařízením. Vlastní WC, sociální zařízení (sprcha), kancelář. Vytápění plynový kotel, el. 220/V, voda. Další info v RK. PENB nebyl dodán, třída energetické náročnosti „G“. Volný ihned. (zobrazit celý popis)
10.000,-Kč + DPH, včetně energií/měs.
Novinka
Shlédnuto 113x
Pozemek v obci Klučov, okr. Třebíč.
Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1187m2 v obci Klučov , okr. Třebíč. Pozemek je umístěn v blízkosti nové zástavby obce a těsně navazuje na pozemky v ÚP určené k zástavbě pro bydlení. V současnosti veden jako trvalý travní porost. IS dostupné. Další info v RK (zobrazit celý popis)
200.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 137x
Pronájem restaurace s hernou, Třebíč, Borovina, Spojenců
Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu zavedenou restauraci a hernu na ulici Spojenců v Třebíči. Pronájem se nachází ve zděném domě, po rekonstrukci, plastová okna, zateplení fasády, topení v mědi, nové radiátory, úpravy v objektu. Cca 70 míst k sezení, výčep, salonek, hudební sál, herna, sklad, kuchyňka, příruční sklad, WC pro personál, WC návštěvníci. Ve sklepě je sklad piva a další prostory. Z boku domu je zásobovací rampa. Kauce dle dohody, prostory jsou volné po dohodě. Možnost pronájmu pouze části, po dohodě s majitelem. PENB nebyl... (zobrazit celý popis)
15.000,- + energie/měs.
Novinka
Shlédnuto 143x
Prodej RD Litohoř, okr. Třebíč
Nabízíme k prodeji RD 2+1 s hospodářskými budovami v obci Litohoř okr. Třebíč, CP 1782m2. Dům byl postaven v r. 1910, je udržovaný, poslední rekonstrukcí prošel v 90 letech 20.století. Dispozičně řešen jako dva pokoje, kuchyně a místnost určená k vybudování soc. zařízení. Dům je připojen na plyn, vytápění je lokální plynové, připojen na kanalizaci, vlastní studna. Vhodný k rekonstrukci a chovu hospodářských zvířat. Další info v RK. Třída energetické náročnosti G. (zobrazit celý popis)
650.000,-Kč
Sleva
Shlédnuto 786x
Prodej RD 4+1 s garáží v obci Rokytnice nad Rokytnou
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v obci Rokytnice nad Rokytnou. Dům byl postaven v 90. letech jako novostavba s orientací na jih, 2015 na domě proběhla částečná rekonstrukce, nová plastová okna, celkově opravena garáž se sekčními vraty na el. pohon, z ulice nové oplocení s bránou. V přízemí domu se nachází dva pokoje, předsíň, koupelna, samostatné WC, technická místnost, chodba se vstupem na dvůr, z mezipatra je vstup na otevřenou terasu a zahradu, v patře se nachází velká kuchyně, dva pokoje, komora, koupelna, samostatné WC, předsíň.... (zobrazit celý popis)
1.690.000,-Kč
Shlédnuto 605x
Prodej RD, chalupy, Šebkovice
Nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům, chalupu v obci Šebkovice s uzavřeným dvorem. Dům byl postaven ve 30. letech, větší rekonstrukcí prošel v 70. letech ( zavedena voda, vybudováno sociální zázemí, úprava půdy na podkroví , přistavěna dílna). Dispozice domu v přízemí je 1+1, dílna, samostatný WC, sprchový kout, v podkroví dvě místnosti. V současné době doporučujeme rekonstrukci. Dům je vhodný jak na trvalé bydlení tak k rekreaci. Dům je volný ihned. Třída energetické náročnosti G. (zobrazit celý popis)
295.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 194x
Prodej RD 5+1, Náměšť nad Oslavou
Nabízíme k prodeji rodinný dům v Náměšti nad Oslavou. Dům byl postaven v 70. letech, 2010 prošel částečnou rekonstrukcí a upraven do současné podoby. V přízemí domu je kuchyně , čtyři pokoje, dvě koupelny, 2 x WC, šatna, v podkroví domu je pokoj pro hosty. Dům je celkově podsklepen, kde se nachází garáž s vjezdem z ulice, sklep na ovoce, technická místnost a místnost pro posezení s krbovými kamny. Za domem je krytý dvorek, za ním zahrada s ovocnými stromy. Dům je napojen na kanalizaci, veřejný vodovod,... (zobrazit celý popis)
1.995.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 180x
Prodej RD s komerčním prostorem,garáží a zahradou v Třebíči
Nabízíme k prodeji rodinný dům na ulici Velkomeziříčská. Dům byl v 70. letech upraven do současné podoby, stavebně byl rozdělen na bytovou část o velikosti 3+1 s příslušenstvím ve druhé části byla vybudována provozovna s vlastním vstupem, která léta sloužila jako opravna a prodejna. Obytná část má dispozici kuchyň, tři pokoje, koupelna, komora, samostatné WC, krytá veranda, dům je částečně podsklepen, kde se nachází studna s vodárnou, dům má prostornou půdu, která by mohla sloužit k vybudování podkroví. Vedle domu je garáž, za domem je uzavřený dvůr a... (zobrazit celý popis)
2.995.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 194x
Prodej RD Vidonín okr. Žďár nad Sázavou
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Vidonín, okr. Žďár nad Sázavou vzdálenost od Brna cca 50km, Velkého Meziříčí cca 20km, Třebíče 40km, Jihlavy 50km. V roce 1970 byl původní dům upraven na dvě bytové jednotky se samostatným vchodem o dispozici 2+1 včetně příslušenství a 3+1 včetně příslušenství a vybudováno podkroví. Dům v roce 2009 prošel větší rekonstrukcí a to bytová jednotka 3+1, plastová okna, koupelna, elektřina v mědi, zdravotechnika, postavena garáž, hospodářská budova byla přestavěna na garáž, dílna, sklad. Před domem je předzahrádka, za domem... (zobrazit celý popis)
1.980.000,-Kč
Rezervováno
Shlédnuto 186x
Pronájem nebytového prostoru 18m2, ul. Vít. Nezvala, Třebíč
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor o CP 18m2 na ul. Vít. Nezvala, Třebíč, Stařečka, umístěný v přízemí cihlového domu. V současné době majitelem využíván jako kancelář, k dispozici soc. zázemí. Kauce dle dohody. Volný po dohodě. Žádaná lokalita, vhodné například jako butik. Třída energetické náročnosti G. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
2.950,- + energie/měs.
Novinka
Shlédnuto 129x
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory Třebíč, Karlovo nám.
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory, umístěné v přízemí a prvním patře domu v centru města, Karlovo nám. Možnost využití obchodní činnost, restaurace, kavárna, původně byl prostor využíván jako prodejna sportovních potřeb, celková plocha cca 330 m2, přízemí cca 160m2, patro 170 m2. Vlastní plynové topení, sociální zázemí. Kauce dle dohody. Volné ihned. Třída energetické náročnosti G. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
30.000,- + energie/měs.
Novinka
Shlédnuto 132x
Pronájem komerčních prostor Třebíč, ul. Soukenická
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v ulici Soukenická, Třebíč se samostatným vchodem. Pronajímané prostory jsou vhodné na kancelářské prostory a nachází se v prvním patře domu, plocha je cca 120 m2, vlastní plynové topení, sociální zázemí. V ceně pronájmu je započítána záloha na vodu. Kauce dle dohody. Volné ihned. PENB se zpracovává, proto uvádíme třídu energetické náročnosti G. Další info v RK (zobrazit celý popis)
7.500,- + náklady na el. a topení/měs.
Novinka
Shlédnuto 122x
Pronájem nebytového prostoru, obchodu, Okříšky
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory na ulici Nádražní, Okříšky. Prostory byly dlouhodobě využívány k prodejní ploše potravin řetězců FLOP, prodejní plocha je 63m2 + 30m2 skladové prostory včetně kanceláře se sociálním zázemím a šatnou. Před prodejnou je vyhrazené parkování pro zásobování, měsíční nájem činí 9800 kč bez energií, vytápění prodejny je tepelným čerpadlem. Kauce dle dohody. Prostory volné po dohodě. Další info v RK. PENB se zpracovává proto uvádíme třídu energetické náročnosti G. (zobrazit celý popis)
9800,-+ energie/měs.
Novinka
Shlédnuto 157x
Pronájem nebytového prostoru ke komerčnímu využití Třebíč
Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu nebytový prostor v budově autobusového nádraží Třebíč, jedná se o velmi frekventované místo. V__nbsp__ současné době je prostor využíván jako kavárna, prostory byli celkově zrekonstruovány, dispozice je:__nbsp__ vlastní prodejní plocha cca 60 m2, obslužný pult, WC, součástí pronájmu je i otevřená terasa o velikosti cca 60 m2. Pronajímatel požaduje jednu vratnou kauci nebo dle dohody, energie jsou cca 2000 kč /měsíc. Prostory jsou volné po dohodě. Energie cca 2.000,-/měs. dle způsobu využití prostor. PENB se zpracovává, proto uvádíme třídu energetické náročnosti G. Další info... (zobrazit celý popis)
6.800,-Kč + en./měs.
Novinka
Shlédnuto 164x
Prodej lesního pozemku v k.ú. Petrovice okr. Třebíč
Nabízíme k prodeji lesní pozemek v k.ú. Petrovice, okres Třebíč. Jedná se o tři pozemky navazující na sebe ( 1255m2, 603m2, 369m2) o celkové výměře 2227 m2, převážná část porostu borovice stáří 60 až 90 let. Část pozemku osázen smíšeným porostem. Pozemek je vyčištěn a je volný ihned. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
48.000,-Kč
Shlédnuto 178x
Pronájem nebytového prostoru ke komerčnímu využití Třebíč
Nabízíme k pronájmu prostor o CP 26m2 umístěný ve 1.NP, autobusového nádraží, Třebíč – Stařečka. Možno si prostor po dohodě upravit dle svých představ, případné stavební úpravy by majitel kompenzoval odpuštěním nájmu, podle výše investice případného nájemníka. Možno jako kancelář, obchůdek, a jiné. Nutno vidět. Další informace v RK. Třída energetické náročnosti G. (zobrazit celý popis)
3.600,-Kč/měs. + energie
Shlédnuto 184x
Pronájem obchodního prostoru ke komerčnímu využití, Třebíč – Borovina
Nabízíme k pronájmu obchodní prostor ve zděném domě na ul. Spojenců, Třebíč- Borovina. Pronajímá se přední část, tj. prodejna s výlohou, sklad, sociální zařízení. Je nutno si prostory stavebně upravit dle účelu podnikání, v současné době jsou vybourané příčky, možno libovolné dispozice dle využití pronájmu. Možno využít jako obchod, čajovnu, rychlé občerstvení, kadeřnictví, masáže apod. Dle výše investice do stavebních úprav je majitel ochotný odpustit po určitou dobu nájem. Další info v RK. PENB nebyl prodávajícím zatím předložen, proto stanovena Třída energetické náročnosti G. (zobrazit celý popis)
5.900,- Kč. + inkaso
Sleva
Shlédnuto 228x
Prodej RD ul. Bráfova, Třebíč
Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji nadstandardní 5 podlažní RD s garáží na ul Bráfova, Třebíč. Nemovitost nabízí luxusní mezonetové bydlení, komerční využití, (galerie, ateliér, kanceláře,)vlastní garáž pro dvě auta a atraktivní polohu v blízkosti centra města. Bytové prostory jsou orientovány na odvrácenou stranu od ulice což zajišťuje klid a výhled na město. Dispozice nemovitosti: I.PP – komerční prostory (sklad, malá výroba, kotelna, vstup na zahradu,WC) I.NP zařízené jako galerie 70m2 ( možno také jako obchodní prostory) dále garáž pro dvě auta. II.NP -... (zobrazit celý popis)
5.500.000,- Kč
Sleva
Shlédnuto 504x
Prodej pozemku 3144m2, Rokytnice nad Rokytnou
Nabízíme k prodeji rovinatý, částečně oplocený pozemek - ovocný sad o CP 3144m2 na okraji obce Rokytnice nad Rokytnou, okr. Třebíč. Na pozemku jsou vzrostlé stromy, převážně švestky. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
190,-Kč/m2
Shlédnuto 302x
Pronájem kanceláří Havlíčkovo nábřeží, Třebíč
Nabízíme pronájem komerčních prostor ( kanceláří) v Třebíči, Havlíčkovo nábřeží. Kanceláře jsou umístěny ve 2.patře komerční budovy, společné WC pro patro, vlastní vchod do kanceláře, objekt zabezpečen elektronicky. CP kanceláří – kancelář 30m2 , kancelář 49m2. Další info v RK. Třída energetické náročnosti G. Pronajímá se jako celek. (zobrazit celý popis)
10.000,-/měs.+DPH, včetně energií
Shlédnuto 263x
Pronájem kanceláří Havlíčkovo nábřeží, Třebíč
Nabízíme pronájem komerčních prostor ( kanceláří) v Třebíči, Havlíčkovo nábřeží. Kanceláře jsou umístěny v 1.patře (2.NP) komerční budovy, společné WC pro patro, vlastní vchod do kanceláří, objekt zabezpečen elektronicky. CP kanceláří 90m2 – vstupní chodba 7,4m2, kancelář 14,10m2, kancelář 54,6m2, kancelář 7,4m2, sklad 5,7m2. Další info v RK. Třída energetické náročnosti G. Pronajímá se jako celek. (zobrazit celý popis)
10.000,-Kč/měs. + DPH, včetně energií
Shlédnuto 253x
Prodej zahrady s chatou v Třebíči
Nabízíme k prodeji zděnou podsklepenou chatu se zahradou o výměře 690m2, v zahradní kolonii Žižka, Třebíč lokalita Nad Janovým mlýnem. Užitková voda v kolonii, vlastní elektřina připojena, terasovitá zahrada, zahradní kolonie oplocena s uzamykatelnou branou, zděná chata cca 5x4m2 na vlastním st. pozemku se sedlovou střechou. Vnitřní dispozice obytná místnost s kuch. koutem, nevybaveno. V místnosti krb na tuhá paliva. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
290.000,- Kč
Shlédnuto 1037x
HOT-LINE: +420 723 699 760,  E-MAIL: zc.ynrokop-kr@ynrokop
Realitní kancelář - Vladimír Pokorný © 2012 - 2018
Webdesign: EUROVIZITKY.cz
Zhotovil: DYNAMIC software