www.rk-pokorny.cz
Podrobné vyhledávání
Nemovitost:
Účel:
Umístění:
Kraj: 
Lokalita:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Poloha objektu:
Vlastnictví:
Nebo zde napište hledaný text:
Prodej bytu 2+1 Třebíč, Borovina.
Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji byt 2+1 o CP 54m2, v OV v městě Třebíč, části Borovina ul. Revoluční. Byt je umístěný v I.NP cihlového domu po rekonstrukci (nová fasáda, zateplení, plastová okna, lodžie). Byt je po rekonstrukci, nová kuch.linka včetně spotřebičů, el.sporák a pečící trouba, koupelna (sprchový kout), samostatné WC, bytové úpravy, vytápění centrální, dálkové. K bytu náleží sklepní koje v suterénu domu. Byt je velmi pěkný, udržovaný. V ložnici šatní skříň. Před domem parkoviště. Klidná lokalita s pěkným výhledem na jih. Byt se... (zobrazit celý popis)
2.900.000.-Kč
Novinka
Shlédnuto 112x
Pronájem komerční nemovitosti, restaurace, klub Třebíč
Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu objekt občanské vybavenosti, restaurační zařízení /klub/v Třebíči, Borovině. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí, zateplení fasády, nová plastová okna. Interiér byl celkově rekonstruován /ústřední topení, podlahy, sociální zařízení, elektřina/. Dispozice: pivnice, salonek, hudební salonek, kancelář, přípravna, předsíň, vstupní chodba, WC muži, WC ženy, WC personál, šatna, sklepní prostory, zásobovací rampa z boku objektu, částečně podsklepeno. Parkování možné před objektem. Horní část domu je v rekonstrukci, po dokončení možno používat samostatně. Po dohodě možno pronajmout část objektu. Objekt je volný po dohodě. PENB nebyl předložen... (zobrazit celý popis)
25.000,-Kč/měs. + energie
Novinka
Shlédnuto 122x
Pronájem garsonky 25m2, Třebíč
Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu garsonku v ulici V. Nezvala v Třebíči. Byt se nachází v prvním patře zděného domu a prošel celkovou rekonstrukcí. Dispozice bytu je kuchyňský kout, obývací pokoj, sociální zařízení / sprchový kout, WC je umístěn mimo byt /. Byt se pronajímá vybavený. Majitel bytu požaduje vratnou kauci ve výši 15.000 Kč, po dohodě možno trvalý pobyt. Byt je volný od 1.9.2021. Další info v RK. (zobrazit celý popis)
6.500,-Kč/měs. + 2.300,-Kč energie + služby
Novinka
Shlédnuto 135x
Prodej objektu obč.vybavenosti, restaurace Třebíč, Borovina
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji objekt občanské vybavenosti, restaurační zařízení /klub/v Třebíči, Borovině. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí, zateplení fasády, výměna oken za plastová. Interiér byl celkově rekonstruován /ústřední topení, podlahy, sociální zařízení, elektřina/. Dispozice: pivnice, salonek, hudební salonek, kancelář, přípravna, předsíň, vstupní chodba, WC muži, WC ženy, WC personál, šatna, sklepní prostory, zásobovací rampa z boku objektu. Parkování možné před objektem. Horní část domu je v rekonstrukci, po dokončení možno používat samostatně.Objekt je volný po dohodě. PENB nebyl předložen proto uvedena třída energetické náročnosti „G“. Další info... (zobrazit celý popis)
7.500.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 164x
Pronájem komerčního prostoru v centru města Třebíč
Ve výhradním zastoupení klienta vám nabízíme k pronájmu nebytový prostor o ploše 60 m2 na Komenského náměstí, v centru Třebíče. V současné době je využíván jako sklad. Vchod do prostoru je řešen vraty, po dohodě s majitelem možno předělat na vchod s výlohou. Příjezdová komunikace zpevněná. Pronajímaný prostor je možno využít jako sklad v blízkosti centra, nebo provozovnu či jinou komerční činnost. PENB nebyl předložen, proto uvedena třída energ.náročn.budovy „G“. Další info v RK. Volné po dohodě. (zobrazit celý popis)
na dotaz v RK
Novinka
Shlédnuto 544x
Pronájem komerční nemovitosti Telč.
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v objektu občanské vybavenosti v obci Telč,- Podolí, ležící v centru obce. Dispozice pronájmu - místnost o velikosti 46 m2, s nově vybudovaným sociálním zázemím /WC s umyvadlem/. Obchodní prostor prošel zásadní rekonstrukcí, nové elektrické rozvody v mědi, nové osvětlení, podlahy jsou keramické, prostor má samostatné měřiče. Parkování možné před prodejnou. Dům je připojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Objekt je volný po dohodě. PENB nebyl předložen, proto uvedena třída energetické náročnosti „G“. Další info v RK. ... (zobrazit celý popis)
6.000,-Kč + energií
Novinka
Shlédnuto 807x
Pronájem kancelářských prostor Třebíč
Nabízíme k pronájmu kanceláře umístěné v komerční budově na Komenského nám. Třebíč. Atraktivní lokalita v centru města. Ke kancelářským prostorám náleží soc. zařízení + WC na patře. V budově je výtah. Možnost pronájmu kanceláří jako celku, umístěných ve II.NP budovy o celkové výměře 339m2, 13 konceláří za zvýhodněné nájemné. Info o ceně a velikosti prostor v RK. K pronájmu kanceláře je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH, v omezeném množství. Při podpisu nájemní smlouvy pronajimatel... (zobrazit celý popis)
info o ceně v RK
Novinka
Shlédnuto 626x
HOT-LINE: +420 723 699 760,  E-MAIL: zc.ynrokop-kr@ynrokop
Realitní kancelář - Vladimír Pokorný © 2012 - 2021
Webdesign: EUROVIZITKY.cz
Zhotovil: DYNAMIC software