www.rk-pokorny.cz
Rychlé vyhledávání
Fulltext:
Kraj:
Lokalita:
Vybrané byty a rodinné domy k prodeji a pronájmu
Prodej
Prodej bytu 2+1 v OV,
Pronájem
Pronájem bytu 2+1 v OV,
Pronájem
Pronájem komerční nemovitosti, restaurace, klub
Prodej
Prodej objektu obč.vybavenosti, restaurace Třebíč,
Pronájem
Pronájem komerčního prostoru v centru

KDO JSME?   Realitní kancelář z Třebíče s letitou praxí

Kompletní servis pod jednou střechou, zkušenost na trhu a především solidní přístup ke klientovi. To byste měli očekávat a také vyžadovat po dobrém realitním makléři.

Realitní kancelář Pokorný, byla v Třebíči otevřena v březnu 2012.   Nabízí zájemcům zprostředkování prodeje, nebo zprostředkování koupě nemovitostí, kompletní servis v oblasti realitních služeb, včetně právního poradenství, zajištění financování a veškeré služby související s realitní činností. Majitel kanceláře Vladimír Pokorný je zkušený makléř, který tuto činnost provozuje téměř 10 let. Svoje služby kancelář nabízí zájemcům o prodej nemovitostí (bytů, RD, chalup, chat, zahrad, stavebních a zemědělských pozemků, komerčních nemovitostí) včetně jejich pronájmů. Dále nabízíme pro své klienty bezplatnou právní poradnu, vypracování tržní analýzy pro určení ceny vaší nemovitosti, zajištění znaleckých posudků,  vypracování daně z převodu nemovitostí. Veškeré toky finančních prostředků jsou zajištěny advokátní nebo notářskou úschovou. Pro kupující nabízíme kompletní servis pro zajištění bezpečného převodu nemovitosti do jejich vlastnictví, řízení na katastru nemovitosti, vypracování předkupních a kupních smluv, vkladů.  Zajistíme   hypoteční nebo před hypoteční úvěry  ve spolupraci se všemi poskytovateli HÚ včetně stavebních spořitelen. Jsme kancelář působící v regionu Vysočiny, vaše prodávaná nemovitost je inzerována na vlastních webových stránkách kanceláře www.rk-pokorny.cz, a na vybraných realitních serverech.

Veškeré smluvní dokumenty jsou zpracovány dle " Nového občanského zákonníku "

 

 


3 DŮVODY, PROČ SI VYBRAT RK POKORNÝ


 

1.       Veškeré poradenství v oblasti prodeje a nákupu nemovitosti ZDARMA. Pomoc při určení ceny Vámi prodávané nemovitosti formou tržní analýzy. 

2.       Pomoc při zadlužení, exekuci, vykoupení nemovitosti, zjištění právních problémů prodávané, kupované nemovitosti.

3.       Znalost regionu, orientace v tržních cenách bytů, RD, pozemků.

 

Naše RK zajišťuje pro své klienty i poprodejní servis.Vypracování daně z nabytí nemovitosti, včetně podání na FÚ.Na přání zajistíme kvalifikovaný odhad nemovitosti.


HOT-LINE: +420 723 699 760,  E-MAIL: zc.ynrokop-kr@ynrokop
Realitní kancelář - Vladimír Pokorný © 2012 - 2022
Webdesign: EUROVIZITKY.cz
Zhotovil: DYNAMIC software